Pozíció:ügyvéd

    Budapest belvárosában működő, polgári- és pénzügyi joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelölt /alkalmazott ügyvéd / ügyvéd munkatársat keres.

  • Feladatok:

    • szerződések szerkesztése, véleményezése
    • képviselet hatóságok, bíróságok előtt
    • beadványok, állásfoglalások előkészítése
    • kapcsolattartás ügyfelekkel és partnerekkel

  • Elvárások:

    • önálló munkavégzési képesség
    • csapatban való együttműködési képesség
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség
    • jó problémamegoldó képesség
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • számítógép felhasználói szintű magabiztos kezelése

  • Előnyt jelent:

    • azonnali munkakezdés
    • ügyvédi irodában szerzett gyakorlat
    • a német nyelv magabiztos ismerete

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • fiatalos környezet
    • hosszú távú munkalehetőség
    • szakmai fejlődés
    • érdemi, változatos feladatok
    • modern irodai környezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XIII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajzzal a titkarsag@szitugyvediiroda.hu e-mail címen, fizetési igény megjelölésével.

  • Határidő

    2019-10-24