Pozíció:ügyvédjelölt

    Gazdasági jogra szakosodott belvárosi ügyvédi iroda munkatársat keres ügyvédjelölti állás betöltésére, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • Szerződések előkészítése
    • Cégeljárások, egyéb elektronikus eljárások kezelése;
    • Bírósági és hatósági beadványok elkészítése;
    • Tárgyalásokon való részvétel;
    • Adminisztratív teendők ellátása.

  • Elvárások:

    • Alapos elméleti tudás;
    • Elhivatottság az ügyvédi pálya iránt;
    • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban;
    • Angol nyelvtudás;
    • Önálló, precíz, proaktív munkavégzés;
    • Számítógépes ismeretek.

  • Előnyt jelent:

    • Angol jogi szaknyelv ismerete;
    • Nemzetközi tanulmányok;
    • Jogosítvány.

  • Amit kínálunk:

    • Érdemi jogi munka, széles körű szakmai tapasztalatszerzés;
    • Nagyfokú önállóság, ugyanakkor szakmai támogatás;
    • A klasszikus ügyvédi praxis folytatásához szükséges ismeretek megszerzése;
    • Kiváló munkakörnyezet;
    • Versenyképes fizetés.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. ker.

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailen, magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.

  • Határidő

    2019-11-07