Pozíció:ügyvédjelölt

    Budai székhelyű gazdasági, társasági és polgári jogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodánkba keressük azon - lelkes, gondolkodni vágyó és képes - frissen végzett vagy szakmai tapasztalattal rendelkező leendő ügyvédjelölt munkatársunkat, aki joggyakorlati ideje alatt érdemi jogi munkát szeretne végezni egy olyan ügyvéd szakmai irányítása, felügyelete alatt, akire mentoraként tekinthet.

  • Feladatok:

    • A klasszikus ügyvédjelölti feladatokon túl az önálló munkavégzéshez szükséges tapasztalatot és fejlődést eredményező, peres és peren kívüli szakmai tevékenységek teljes körű ellátása.

  • Elvárások:

    • Legalább cum laude minősítésű jogi diploma,
    • Szakmai elhivatottság,
    • Magas szintű polgári jogi, gazdasági jogi ismeretek,
    • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
    • Önálló felelősségteljes munkavégzés,
    • Precizitás, megbízhatóság,
    • Jó kommunikációs készség,
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

  • Előnyt jelent:

    • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
    • Német, vagy más uniós nyelv legalább alapfokú ismerete,
    • Jogtár használata,
    • Elektronikus cégeljárás ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • Szakmai kihívásokkal teli, önálló munka,
    • Dinamikus csapatmunka,
    • Exkluzív munkakörnyezet, - emberi munkateher,
    • Versenyképes fizetés.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XII.

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Önéletrajz és motivációs fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2019-10-25

További információk

  • Megjegyzés:

    A részletes szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket fizetési igény megjelölésével az iroda@szilagyianna.hu e-mail címre várjuk.