Pozíció:ügyvédjelölt

    Nemzetközi hátterű ügyvédi iroda ügyvédjelölt munkatársat keres budapesti munkahelyre

  • Feladatok:

    • Gazasági jogi területeken felmerülő feladatok elvégzése
    • Szerződések és más okiratok szerkesztése, kidolgozása,
    • véleményezése, fordítása
    • Eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
    • Jogi háttéranyagok kutatása, értékelése
    • Munkájához kapcsolódó jogterületek joggyakorlatának nyomon követése
    • Az ügyvédek munkájának támogatása

  • Elvárások:

    • Magyar jogi végzettség
    • Felsőfokú vagy azzal egyenértékű angol nyelvismeret szóban és írásban
    • Magas szintű kommunikációs készség szóban és írásban
    • Kiváló munkabírás
    • Kiemelkedő problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
    • Pontosság, preczitás
    • Proaktív, felelősségteljes munkavégzés önállóan és csoport tagjaként is
    • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
    • Elhivatottság

  • Előnyt jelent:

    • Tárgyalóképes német nyelvismeret

  • Amit kínálunk:

    • Magas színvonalú irodai környezet
    • Felelősségteljes, önálló feladatok
    • Szakmai fejlődés lehetősége
    • Nemzetközi szakmai háttér
    • Versenyképes jövedelem
    • Hosszú távú karrier-lehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest II. ker. Pasaréti út 59.

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Sándor Szegedi Szent-Ivány Komáromi Eversheds Sutherland Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Horányiné

  • Cím:

  • Telefon:

    30-629-8629