Pozíció:Közjegyzőjelölt

    Budapest belvárosi közjegyzői iroda közjegyzőjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • Részvétel a közjegyző hatáskörébe tartozó feladatok ellátásában, elsősorban okiratszerkesztési területen.

  • Elvárások:

    • jogi diploma
    • kiváló kommunikációs képesség
    • precizitás, felelősségteljesség, terhelhetőség

  • Előnyt jelent:

    • friss szaktudás

  • Amit kínálunk:

    • a jelölti időszakban az oktatásban történő részvétel biztosítása
    • szakvizsgánként 1 hét fizetett szabadság a felkészülésre

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, 13. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Mányoki Ádám tartós helyettes

  • Kapcsolattartó:

    dr. Földi Tittina

  • Cím:

    1137 Budapest, Szent István krt. 16. 3/17.

  • Telefon:

    061-329-3666, 061-349-2468

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Kizárólag e-mailben fényképes önéletrajzzal bérigény megjelölése mellett

  • Határidő

    2019-11-19