Pozíció:ügyvédjelölt

    Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, elsősorban gazdasági-, kereskedelmi-, ingatlanjoggal foglalkozó belvárosi ügyvédi iroda keres ambiciózus, lendületes, megbízható, angolul beszélő ügyvédjelöltet.

  • Feladatok:

    • Szerződések, jogi dokumentumok szövegezése, fordítása;
    • Bírósági, hatósági ügyintézés;
    • Adminisztráció, ügyintézés, ügyfelekkel való kapcsolattartás;
    • Ügyvédek munkájának támogatása;
    • Jogi állásfoglalások készítése;
    • Jogszabálykövetés és –kutatás.

  • Elvárások:

    • Jogi egyetemi végzettség
    • legalább középfokú angol nyelvtudás
    • Megbízhatóság
    • MS Word és Excel szoftverek felhasználói szintű ismerete
    • Felelősségteljes munkavégzés;
    • Önálló munkavégzés, jó fogalmazó és kommunikációs készség, talpraesettség, precizitás, megbízhatóság, proaktivitás
    • Nagyfokú teherbírás, terhelhetőség

  • Előnyt jelent:

    • Ügyvédi irodában szerzett 1-2 éves ügyvédjelölti / gyakornoki tapasztalat
    • Felsőfokú angol nyelvtudás
    • Nemzetközi ügyvédi irodában szerzett tapasztalat
    • Jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • nemzetközi környezet,
    • hosszú távú tanulási, fejlődési lehetőség,
    • gyakorlati tapasztalatszerzés.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Weiss Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Parti Ivett

  • Cím:

    1061 Budapest Andrássy út.6

  • Telefon:

    +36 30 268 6561

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Szakmai fényképes önéletrajzzal a weissvwslawoffice.eu e-mail címen, fizetési igény megjelölésével.

  • Határidő

    2019-12-12