Pozíció:ügyvéd

    Budapest I. kerületében elhelyezkedő, elsősorban gazdasági jog területén tevékenykedő ügyvédi társulás fiatal csapatába elhivatott ügyvéd, vagy senior ügyvédjelölt kollégát keres hosszútávú együttműködés céljából.

    Szakterületeink elsősorban a gazdasági jog, társasági jog, adatvédelmi jog, ingatlanjog és peres képviselet ellátása.

  • Feladatok:

    • Jogi képviselet ellátása peres és peren kívüli eljárásokban;
    • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, egyeztetések;
    • Szerződések és szabályzatok szerkesztése és véleményezése;
    • Beadványszerkesztés;
    • Tanácsadás adatvédelmi jog területén.

  • Elvárások:

    • Releváns szakmai tapasztalat a fenti szakterületeken, különös tekintettel az adatvédelmi jog és a peres képviselet tekintetében;
    • Kiemelkedő tárgyi tudás;
    • Elhivatottság;
    • Ügyfélközpontú szemlélet;
    • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban.

  • Előnyt jelent:

    • egyéb idegen nyelv ismerete;
    • B kategóriás jogosítvány.

  • Amit kínálunk:

    • Hosszútávú együttműködési lehetőség;
    • Szakmai kihívások;
    • Széleskörű tapasztalatszerzés a fenti jogterületeken;
    • Fiatalos munkakörnyezet;
    • Rugalmasság;

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    Megegyezés szerint

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Horváth Máté Dániel Ügyvédi Iroda

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezés és további információk az office@hmdlegal.hu e-mail címen, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal.

  • Határidő

    2019-12-06