Pozíció:ügyvédjelölt és jogi előadó

    Kiterjedt hazai és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, elsődlegesen gazdasági és polgári jogi területen működő ügyvédi iroda keres hosszú távra ÜGYVÉDJELÖLT és JOGI ELŐADÓ munkatársat.

    Irodánk főbb szakterületei a polgári és gazdasági jogvitákban való képviselet ellátása, szerződések szerkesztése és véleményezése, de folyamatosan ellát megbízásokat belföldi és nemzetközi társasági jogi ügyekben, valamint ingatlanjog, munkajog, sportjog, adatvédelmi jog területén is.

  • Feladatok:

    • Okiratszerkesztés, fordítás
    • Előkészítő feladatok (jogszabálykutatás, analízisek készítése)
    • Képviselet polgári peres és közigazgatási eljárásokban
    • Beadványok előkészítése elektronikus eljárásokban
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • Megbízhatóság
    • Angol nyelvtudás
    • Precíz munkavégzés
    • Elhivatottság
    • Jó kommunikációs készség
    • Csapatmunkára való képesség

  • Előnyt jelent:

    • További idegennyelv ismerete
    • Szakmai tapasztalat a fenti jogterületeken
    • „B” kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés, hosszú távú munkalehetőség
    • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikus, fiatalos csapat tagjaként
    • Változatos feladatkör, érdemi, önálló munkavégzés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest (XII. kerület)

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-12-11