Pozíció:ügyvédjelölt és/vagy kezdő ügyvéd/tanácsadó

    Közbeszerzési joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelölt és/vagy kezdő ügyvéd/tanácsadó kollégát keres, akinek feladata az érintett szakterületen felmerülő közbeszerzési és kapcsolódó jogi feladatok ellátása és az ügyvéd/tanácsadó kollégák támogatása.

  • Feladatok:

    • közbeszerzési eljárások teljes körű lebonyolításához kapcsolódó feladatok ellátása (ajánlatkérői oldal képviselete) kapcsolódó okiratok, felhívások, dokumentációk, egyéb hirdetmények készítése, kezelése
    • közbeszerzési eljárásokban ajánlatok, jelentkezések összeállítása (ajánlattevői oldal jogi képviselete)
    • ügyfelek Döntőbizottság előtti, továbbá peres és peren kívüli képviselete
    • ügyfelekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás
    • közbeszerzéshez kapcsolható okiratszerkesztési, véleményezési feladatok
    • elektronikus ügyintézési felületek napi szintű kezelése, használata (ügyfélkapu, EKR, SSO, ÁNYK, stb.)

  • Elvárások:

    • magabiztos Word/Excel használat, jártasság az elektronikus ügyintézési felületek használatában
    • precíz, pontos, gyors munkavégzés
    • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
    • terhelhetőség, rugalmasság

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • az angol nyelv tárgyalóképes ismerete

  • Amit kínálunk:

    • önálló munkavégzés mellett rendszeres szakmai mentorálás,
    • kiváló szakmai fejlődési lehetőség egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként (8-10 fő),
    • oktatásokon részvétel biztosítása,
    • jól felszerelt, központi elhelyezkedésű budapesti (II. kerület) modern munkahely és motiváló környezet
    • versenyképes jövedelem

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, II. kerület (Mechwart Park)

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Varga Dóra Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Varga Dóra Katalin

  • Cím:

    Margit körút 43-45. VI.3.

  • Telefon:

    +3670 934 90 22

  • Fax:

    + 36 1 619 5414

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a drvarga@vddr.hu e-mail címre.

  • Határidő

    2019-12-11