Pozíció:ügyvédjelölt

    Babos és Gál Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres!

    Belvárosi, fiatalos, családjogi ügyekkel foglalkozó ügyvédi irodánkba keresünk megbízható, jó munkabírású ügyvédjelöltet februári munkakezdéssel. Irodánk egyaránt várja frissen végzett, lelkes ügyvédjelöltek jelentkezését, és már gyakorlattal rendelkező jelölt kollégákat is.

  • Feladatok:

    • bíróságok, hatóságok előtti képviselet ellátása
    • szerződések, beadványok készítése
    • hatóságokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • ügyvéd kollégák munkájának támogatása

  • Elvárások:

    • számítógépes ismeretek felhasználói szinten
    • önálló, precíz munkavégzés
    • terhelhetőség, rugalmasság

  • Előnyt jelent:

    • családjog területén szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • hosszútávú munkavégzési lehetőség
    • kiváló munkahelyi légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Babos és Gál Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Antalfi-Babos Fruzsina

  • Cím:

    1065 Budapest, Nagymező u. 4. II/204.

  • Telefon:

    06304729284

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-12-11

További információk

  • Megjegyzés:

    Jelentkezés: a babos@babosesgal.hu e-mail címen fényképes, szakmai önéletrajz megküldésével.