Pozíció:ügyvédjelölt

    Alapvetően polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres. Irodánk családias közeget és modern munkakörnyezet kínál Budapest I. kerületében, a Vár alatt egy új építésű társasházban. Habár elsőre részlet információnak tűnhet, a kiegyensúlyozott munkavégzéshez nagyban hozzá tud járulni, hogy földszinti irodánk nagy terasszal és kerttel is rendelkezik.
    A munkateher - mint minden ügyvédi irodában - jelentős, cserébe az egyéni igényeket lehetőségeink szerint figyelembe vesszük. Ilyenek lehetnek a például a munkaidővel, munkaszervezéssel kapcsolatos speciális szempontok egyedi kezelése.

    A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk, fizetési igény megjelölésével a bacsko@bacskougyved.hu e-mail címre.

  • Feladatok:

    • szerződések, okiratok szerkesztése,
    • cégeljárásban közreműködés,
    • klasszikus ügyvédjelölti feladatok
    • peres és egyéb eljárásokban való részvétel,
    • jogi kutatómunka végzése,

  • Elvárások:

    • erős dogmatikai alapok polgári jog területén
    • Office, Windows, internet, jogtár felhasználói szintű kezelése,
    • angol nyelvtudás
    • gyakornoki vagy ügyvédjelölti tapasztalat hasonló területen

  • Amit kínálunk:

    • szakmai támogatás
    • önálló munkavégzés
    • hosszú távú szakmai előmenetel az iroda keretein belül a jogi szakvizsga utáni időszakra is
    • önálló praxis építésének lehetősége

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2019-12-13