Pozíció:jogi asszisztens

    Innovatív, nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, gazdasági joggal foglalkozó hazai tulajdonú ügyvédi irodánk csapatába jogi asszisztenst keresünk!

  • Feladatok:

    • ügyvédek munkájának adminisztratív támogatása
    • elektronikus cégeljárásokkal, e-bírósági beadványokkal kapcsolatos ügyintézés
    • klasszikus adminisztrációs feladatok
    • recepciós feladatok (postakezelés, ügyfélfogadás, telefonok fogadása)

  • Elvárások:

    • szakirányú végzettség és munkatapasztalat nem elvárás, csak előny, belső képzés formájában biztosítjuk a szükséges ismeretek megszerzését
    • angol nyelv legalább középszintű ismerete (aktív nyelvtudás szükséges, nem nyelvvizsga)
    • jó kommunikációs készség
    • megbízhatóság
    • jó együttműködési készség

  • Előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
    • szakirányú végzettség
    • elektronikus cégeljárások naprakész ismerete
    • német nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • professzionális ugyanakkor családias munkakörnyezet
    • versenyképes jövedelem
    • változatos szakmai feladatok
    • folyamatos belső képzések

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XII. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    KRS Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Ihász Anita

  • Cím:

    Zugligeti út 41

  • Telefon:

    0612752785

  • Fax:

    0612752784

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    e-mailben magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

  • Határidő

    2020-01-24

További információk

  • Megjegyzés:

    Irodánkról további információ a www.krs.hu honlapon olvasható!

    Kérjük, joghallgatók és kezdő jogászok erre a pozícióra ne jelentkezzenek!

    Tájékoztatjuk a tisztelt Jelentkezőket, hogy ha jelentkezésük megküldésétől számított 1 héten belül nem kapnak tőlünk visszajelzést, akkor jelentkezésük az 1. fordulóban elutasításra került, melyről külön értesítést nem küldünk.