Pozíció:ügyvédjelölt

    Ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó, jogi feladatok ellátásával foglalkozó, belvárosi ügyvédi iroda ügyvédjelöltet keres.

  • Feladatok:

    • ügyfelek képviselete az ingatlan-nyilvántartási eljárások során
    • közreműködés településrendezési eszközök módosításában
    • településrendezési szerződések előkészítése
    • ingatlan adásvételi szerződések, társasházi alapító okiratok és a kapcsolódó dokumentumok elkészítése
    • ügyfelek képviselete hatósági és bírósági eljárások során, beadványok szerkesztése,
    • ügyvédi alkalmazások, elektronikus felületek kezelése
    • egyéb polgári jogi szerződések tervezetének összeállítása és véleményezése
    • társasági jogi okiratok elkészítése és változás-, illetve bejegyzési eljárások lebonyolítása

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű diploma
    • angol nyelv ismerete
    • számítógépes alkalmazások felhasználói szintű ismerete
    • érdeklődés az ingatlanberuházásokhoz kapcsolódó jogi feladatok iránt
    • jó kommunikációs és fogalmazási képesség
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédjelölti, ügyvédi irodai tapasztalat
    • szakmai angol nyelv ismerete

  • Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony
    • laptop
    • lehetőség széles körű szakmai tudás és gyakorlatban alkalmazható tapasztalat megszerzésére
    • fiatalos, barátságos munkahelyi légkör

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Kókány Csaba Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Dobos Dóra

  • Cím:

    1054 Budapest, Alkotmány utca 16.

  • Telefon:

    +36301527459

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    E-mail útján, fényképes önéletrajzzal.

  • Határidő

    2020-02-08