Pozíció:ügyvédjelölt

    Irodánk nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező magyar ügyvédi iroda. Ügyfeleink döntő többsége gazdasági társaság, a működésünk főbb területei pedig a társasági jog, M&A, kereskedelmi jog, ingatlanjog és munkajog. A nálunk dolgozók egyszerre tapasztalhatják meg egy kis iroda működését és szerezhetnek tapasztalatot jelentős nemzetközi tranzakciókban. Munkánk sokszor kíván együttműködést könyvelőkkel, adótanácsadókkal vagy pénzügyi tanácsadókkal, lehetőséget adva a jogi mellett az ügyek gazdasági szempontjainak megismerésére is.

  • Feladatok:

    A feladatok a hagyományos ügyvédjelölti feladatokat ölelik fel:

    • jogszabálykutatás, jogesetek feldolgozása, háttéranyagok készítése;
    • levelek, beadványok, szerződések, jogi tanácsok előkészítése, megfogalmazása magyar és/vagy angol nyelven;
    • szakmai anyagok fordítása;
    • nyomtatványok kitöltése, beadványok adminisztrálása;
    • az ügyvédi munka egyéb támogatása.

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség;
    • 0-3 év tapasztalat;
    • kiváló angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt;
    • az angol és a magyar nyelv szeretete és tisztelete;
    • az ügyvédi munkához szükséges szoftverek felhasználói szintű ismerete;
    • alapos és pontos munkavégzés;
    • az ügyvédi munka iránti elhivatottság.

  • Előnyt jelent:

    • az angol jogi szaknyelv ismerete;
    • a német nyelv ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • színvonalas munkakörnyezet és munkaeszközök;
    • versenyképes juttatási csomag;
    • a gazdasági jog területén rendkívül széles tapasztalatszerzési lehetőség;
    • észszerű work-life balance;
    • kicsi, de jó csapat.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    E-mailben, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal

  • Határidő

    2020-02-08