Pozíció:közjegyzőjelölt

    Ceglédi közjegyzői iroda közjegyzőjelöltet keres

  • Feladatok:

    • okiratok szerkesztése,
    • hatóságokkal, ügyfelekkel való kapcsolattartás,

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság,
    • szorgalom,nagy munkabírás, elhivatottság,
    • szövegszerkesztő, táblázatkezelő és levelezőprogramok készségszintű ismerete,
    • igényes szintű jogszabályismeret, különösképpen a közjegyzői törvény, Ptk, Vht, Hetv szabályaira

  • Amit kínálunk:

    • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony,
    • hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés,
    • önálló munkavégzés,
    • színvonalas irodai környezet,
    • kollegiális munkahelyi légkör,
    • stabilitás.

  • Munkavégzés
    helye:

    Cegléd

  • Munkaidő:

    főállás: teljes munkaidő

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Cegléd 3. számú székhelyre kinevezett közjegyző

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Dobozi Ferenc közjegyző

  • Cím:

    2700 Cegléd, Bercsényi u. 23.

  • Telefon:

    06 53 / 50 11 88

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    kizárólag e-mailben, fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével

  • Határidő

    2020-01-28