Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti ügyvédi irodaként, keressük új ügyvédjelölt munkatársunkat!

    Klasszikus polgári joggal foglalkozunk, illetve bankjogi területen tudunk tapasztalati lehetőséget nyújtani.

  • Feladatok:

    • elektronikus eljárások kezelése
    • bíróságokkal, végrehajtói illetve közjegyzői irodákkal való kapcsolattartás
    • hivatali ügyintézés
    • okiratok és beadványok szerkesztése
    • jogi képviselet ellátása peres és nem peres eljárásokban

  • Elvárások:

    • önnálló munkavégézésre való képesség
    • önálló gondolkodásra való fogékonyság
    • problémamegoldó képesség
    • jó kommunikációs készség illetve annak fejelesztésére való törekvés

  • Előnyt jelent:

    • rugalmasság
    • ügyvédi irodában szerzett gyakorlati tapasztalat
    • elektronikus rendszerek kezelésének ismerete

  • Amit kínálunk:

    • családias, barátságos hangulatú irodai légkör
    • igényes munkakörnyezet
    • szakmai fejlődés támogatása

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Galavits & Galavits Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dósa Réka

  • Cím:

    1051 Budapest, Sas utca 1. 3/1.

  • Telefon:

    06 1 618 8616

  • Fax:

    06 1 618 8610

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2020-02-14