Pozíció:ügyvéd

    II. kerületi Ügyvédi Iroda fiatal, ambiciózus, magas színvonalú szakmai kihívásokat kereső, csapatmunkára alkalmas ügyvédet keres

  • Feladatok:

    • Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
    • Közreműködés bírósági peres és nemperes eljárásokban, beadványok szerkesztése
    • Jogi kutatómunka és állásfoglalások elkészítése
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel
    • Elektronikus cég-és változás bejelentő kérelmek, nyomtatványok kitöltése
    • Bírósági tárgyalásokon való részvétel

  • Elvárások:

    • szakmai igényesség
    • pontos, precíz munkavégzés
    • konstruktív csapatmunka
    • Elhivatottság, motiváltság
    • Megbízhatóság
    • Rugalmas, nyitott személyiség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • Munkajog terén szerzett tapasztalat
    • Nemzetközi vagy piacvezető magyar ügyvédi irodánál/cégnél szerzett tapasztalat
    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • Széleskörű tapasztalatszerzés különböző polgárjogi területeken
    • dinamikus és professzionális jogászokból álló erős csapat
    • versenyképes fizetés
    • frekventált helyen, igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2020-01-30