Pozíció:titkárnő

  • Feladatok:

    • az ügyvédi Iroda mindennapi adminisztratív feladatainak, működésének biztosítása (telefonok, e-mailek fogadása/továbbítása, be- és kimenő posta kezelése, gépelés, irodai adminisztrációs feladatainak elvégzése)
    • az ügyvédi iroda dolgozóinak adminisztratív támogatása

  • Elvárások:

    • önálló, precíz, gyors és felelősségteljes munkavégzés
    • jó kommunikációs képesség és megbízhatóság
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word és Excel)
    • terhelhetőség

  • Előnyt jelent:

    • azonnali munkakezdés
    • ügyvédi irodában, közjegyzői irodában, bíróságon szerzett tapasztalat
    • angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete

  • Amit kínálunk:

    • önálló munkavégzés
    • rugalmasság
    • hosszútávú munkalehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Sátori és Lutter Ügyvédi Iroda

  • Jelentkezés módja

    hirdetes@stl.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével

  • Határidő

    2020-02-14