Pozíció:ügyvédjelölt

    Országszerte több irodával rendelkező, 10 éve működő, cégalapítással és székhelyszolgáltatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba keres kollégát (akár pályakezdőt is) 8 órás munkavégzésre budapesti irodába: ügyvédjelölt

  • Feladatok:

    • a cég ügyfeleivel való kapcsolattartás
    • cégügyletek lebonyolítása
    • szerződés előkészítés

  • Elvárások:

    • szakmai tapasztalat a társasági jog területén
    • magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office, MS Outlook)
    • rugalmasság, önálló munkavégzés, kimagasló munkabírás, monotonitástűrés
    • precizitás, pontos munkavégzés, határozottság,
    • pro-aktív jogászi gondolkodás, lelkesedés, dinamizmus
    • kimagasló megbízhatóság, komplex gondolkodás, -problémamegoldó képesség
    • kiváló kommunikációs készség, vidám személyiség
    • lojalitás
    • ápolt, igényes megjelenés

  • Előnyt jelent:

    • jogi területen szerzett tapasztalat előny

  • Amit kínálunk:

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • ügyvédi kamarai regisztráció finanszírozása
    • önálló, felelősségteljes munkakör
    • kellemes munkahelyi környezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Logosz Cégcsoport

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Kapu Pál

  • Telefon:

    +36205042428

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen

  • Határidő

    2020-03-04

További információk

  • Megjegyzés:

    A fényképes önéletrajzokat a pozíció és fizetési igény megjelölésével a következő címre várjuk: oneletrajz@logoszmail.hu