Pozíció:adminisztratív

    Zuglói székhelyű, elsősorban társasházak képviseletével foglalkozó ügyvédi iroda keres titkár/nő kollégát.

  • Feladatok:

    • az ügyvédi iroda levelezéseinek átvétele (postai és elektronikus)- bejövő és kimenő- szkennelése (ideértve a fizetési felszólításokat és személyes kézbesítésű felszólításokat), iktatása (ideértve a beérkező és kimenő bélyegzővel történő ellátást is), lementése mappába, postai előkészítése, postázása, elektronikus továbbítása,
    • az ügyfelek és az ügyek nyilvántartásának vezetése és iratkezelése az iktatóprogramban, akták megírása tárgyalási adatokkal, időponttal,
    • az iroda titkárnői feladatai, telefon kapcsolattartása az iroda dolgozóival és ügyfeleivel, telefonok és egyéb üzenetek rögzítése, továbbítása,
    • személyes kapcsolattartás az ügyvédi iroda, vezető és beosztott dolgozóival és az ügyvédi iroda ügyeivel kapcsolatos adatgyűjtésre és adatszolgáltatásra vonatkozóan,
    • az ügyvédi iroda határidős nyilvántartásainak vezetése és annak betartására vonatkozó tájékoztatások
    • számlák kiállítása, VIEKR hó végi számlázása, kifizetetlen számlák követése, erről ügyfelek értesítése, könyvelési anyag havi összekészítése, könyvelőhöz történő továbbítása,
    • iratok személyes továbbítása megbízók felé
    • fizetési felszólítások szerkesztése,
    • fizetési meghagyások és végrehajtási lapok kiállítása MOKK rendszeren keresztül, végrehajtókkal való kapcsolattartás, vh adategyeztető kitöltése
    • földhivatali ügyintézés
    • közmű órák bejelentése

  • Elvárások:

    • magabiztos számítógépes, felhasználói ismeret
    • precíz, önálló munkavégzés
    • nagy munkabírás
    • dinamikus, gyors munkatempó

  • Előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Mokk rendszer ismerete
    • VIEKR ismerete

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XIV. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Szilágyi Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1141 Bp., Rózsavölgyi tér 9.

  • Email:

  • WWW

    http:/drszilagyigabriella.hu/

  • Jelentkezés módja

    elektronikus úton

  • Határidő

    2020-02-29

További információk