Pozíció:ügyvédjelölt

    BICZI ÉS TURI ÜGYVÉDI IRODA Magyar és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, elsősorban gazdasági joggal és polgári joggal foglalkozó iroda ambíciózus, precíz, ügyvédi irodai tapasztalattal bíró ügyvédjelöltet keres hosszú távra, azonnali kezdéssel gazdasági és polgári jogi területre.

  • Feladatok:

    • Okiratszerkesztés, beadványkészítés (polgári és hatósági ügyekben),
    • Követeléskezelés,
    • Peres és nem peres eljárásokban képviselet ellátása,
    • Egyeztetés ügyfelekkel személyesen, telefonon, e-mailben,
    • jogszabálykutatás,

  • Elvárások:

    • Elsősorban angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Microsoft Excel, Jogtár)
    • Legalább egyéves munkatapasztalat a diploma megszerzését követően
    • Magabiztos fellépés
    • Mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
    • Lényeglátó, rendszerező szemlélet
    • Jó kommunikációs és fogalmazási készség
    • Gyakorlati és alkalmazható szakmai tudás

  • Előnyt jelent:

    • Angol jogi szaknyelv ismerete,
    • Német nyelv ismerete,
    • Meggyőző fellépés, önálló munkavégzésre való képesség és igény

  • Amit kínálunk:

    • Önállóság, változatos munka
    • Szakmai fejlődési lehetőség, a meglévő szaktudás mélyítése, tapasztalatszerzés
    • Hosszútávú együttműködés
    • Kitűnő szakmai tudással rendelkező munkatársak
    • Barátságos munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Biczi és Turi Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Turi György

  • Cím:

    1088 Budapest, Rákóczi út 11. III,/1.

  • Telefon:

    0613730090

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal e-mailben

  • Határidő

    2020-02-25

  • Online jelentkezés