Pozíció:ügyvédjelölt

    A D.A.S. Legal Dr. Megyesi Ügyvédi Iroda ügyvéd vagy ügyvédjelölt kollégát keres:

    Irodánk tevékenysége elsődlegesen ügyfeleink polgári jogi igényeinek a bíróság előtti érvényesítésére irányul. Polgári peres irodaként széles körben (főként: baleseti és egyéb kártérítési ügyek, szerződéses jogviták, ingatlanjog, gazdasági ügyek, munkajog, öröklési jog stb.) rendkívül változatos jogi feladatokat látunk el.

  • Feladatok:

    • önálló munkavégzés
    • ügyfelek képviselete bírósági tárgyalásokon, főként polgári jogi területen, változatos ügyekben
    • keresetlevél és egyéb perfelvételi beadványok készítése
    • kapcsolattartás ügyfelekkel
    • szerződések, cégügyek előkészítése

  • Elvárások:

    • önállóság és határozottság
    • kiváló kapcsolatteremtési és kommunikációs képesség
    • gyors és pontos munkavégzés
    • csapatmunkára képesség
    • angol és / vagy német nyelv ismerete

  • Előnyt jelent:

    • legalább egy év ügyvédi irodai munkatapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködés
    • változatos, érdemi jogi feladatok
    • igényes, nemzetközi nagyvállalati munkakörnyezet a belvárosban
    • fiatalos csapat
    • versenyképes fizetés
    • work-life balance
    • irodán kívüli csapatépítés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    D.A.S. Legal Dr. Megyesi Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Megyesi Attila

  • Cím:

    1082 Budapest, Futó utca 47-53. VI. em.

  • Telefon:

    06205248087

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2020-04-02