Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapest II. kerületi, főként gazdasági jog, társasági jog, ingatlanjog és építési jog szakterületeivel foglalkozó ügyvédi iroda keres ügyvédjelöltet.

  • Feladatok:

    • polgári jogi szerződések, megállapodások elkészítése, véleményezése
    • bírósági és hatósági beadványok előkészítése
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás, illetve képviselete hatósági és bírósági eljárások során
    • ügyvédi irodában használatos elektronikus rendszerek kezelése
    • jogszabályok, jogesetek kutatása

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű diploma
    • angol nyelv ismerete
    • MS OFFICE felhasználói szintű ismerete
    • jó kommunikáció és fogalmazási képesség
    • önálló munkavégzés, precizitás
    • megbízhatóság
    • terhelhetőség

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában szerzett érdemi tapasztalat
    • azonnali munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • lehetőség széles körű szakmai tudás és gyakorlatban alkalmazható tapasztalat megszerzésére
    • igényes munkakörnyezet; fiatalos, barátságos légkör
    • hosszútávú együttműködés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Kókány Csaba Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Dobos Dóra

  • Telefon:

    06301527459

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz megküldésével a fent megjelölt e-mail címre

  • Határidő

    2020-04-03