Pozíció:ügyvéd

    Irodánk angolul és magyarul dolgozni tudó ügyvéd kollégát keres, időbeosztás és pénzügyi szempontból is egyedi konstrukcióban. Adatvédelmi szakjogászok, illetve adatvédelmi gyakorlattal rendelkezők előnyben.

  • Feladatok:

    • céges, peres és fmh-val kapcsolatos okiratok szerkesztése, e-benyújtása
    • szerződéstervezetek készítése, véleményezése
    • általános peres képviselet ellátása
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
    • GDPR-ra való felkészítésben való részvétel, adatvédelmi auditok lefolytatása, ezzel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
    • szellemi alkotások (védjegy, szabadalom) bejelentése

  • Elvárások:

    Elsődlegesen az alábbi szakterületek jogszabályi és gyakorlati (!) ismerete szükséges:

    • adatvédelem
    • munkajog
    • szellemi alkotások joga
    • Ptk
    • Pp

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Holló Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Kövecses Ágnes

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2020-04-13

További információk

  • Megjegyzés:

    Jelentkezés: Írásban, önéletrajz megküldésével az office@hplaw.hu e-mail címre.