Pozíció:ügyvédjelölt

    A BSZJZ ÜGYVÉDI IRODA

    (Balogh • Bihary • B. Szabó • Jean • Zalavári és Társai Ügyvédi Iroda)

    ügyvédjelölt munkakörbe

    munkatársat keres a banki vállalati workout munkacsoportjába.

    III. Kerületi irodánk az ECOVIS 70 országban 6500 munkatárssal működő, nemzetközi tanácsadói hálózatának magyar tagja. Teljes körű jogi szolgáltatást nyújtunk, dinamikusan fejlesztünk új üzletágakat, és komplex megoldásokat kínálunk.

  • Feladatok:

    • Klasszikus ügyvédjelölti feladatok elsősorban a gazdasági jog (vállalati követeléskezelés), a társasági jog, és a munkajog területén.
    • Beadványok, levelek szerkesztése elsődlegesen a felszámolási és végrehajtási eljárásokban
    • Szerződések véleményezése és szerkesztése
    • Cégeljárásban való közreműködés (okiratok előkészítése, változásbejegyzési és egyéb kérelmek elkészítése)
    • Jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka végzése
    • Eljárás bíróságok előtt peres és peren kívüli ügyekben, valamint hatóságok és egyéb szervek előtt
    • Ügyfelekkel való kapcsolattartás elsősorban magyar, eseti jelleggel angol nyelven
    • Hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • A diploma megszerzését követően legalább 1 éves szakmai tapasztalat
    • Gyakorlat a felszámolási és végrehajtási eljárásokban
    • Csapatmunka
    • Kiemelkedő pontosság, precizitás
    • Önálló munkavégzés
    • Logikus gondolkodásmód
    • Flexibilitás és terhelhetőség
    • Magabiztos, határozott fellépés
    • Lojalitás a munkahely iránt
    • Megbízhatóság
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban
    • MS Office, Windows, Complex Jogtár, elektronikus cégeljáráshoz, valamint bírósági peres és nemperes eljárásokhoz szükséges programok felhasználó szintű ismerete
    • Angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

  • Előnyt jelent:

    • Rugalmas munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • Gyakorlatorientált tudás megszerzése
    • Hosszú távú, szakvizsga utáni karrierlehetőség
    • Jó hangulatú, fiatalos munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    BSZJZ Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Kelemen Júlia

  • Cím:

    1036 Budapest, Bécsi út 52. II. em. 6-7.

  • Telefon:

    061 439 11 66

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    e-mailben

  • Határidő

    2020-06-08

További információk

  • Megjegyzés:

    Kizárólag fényképes önéletrajzokat várunk a hr@ecovis.hu e-mail címre, a tárgyban a pályázó nevének és az "ÜJ" jelige feltüntetésével.