Pozíció:ügyvédjelölt

    Miskolc belvárosában székhelyirodával rendelkező ügyvédi iroda határozatlan idejű nyolc órás munkaidőben történő foglalkoztatásra , Magyar egyetem állam-és jogtudományi karán szerzett jogász diplomával rendelkező számára ügyvédjelölt állást ajánl. Jelentkezni az ugyvedjelolt.miskolc@gmail.com e-mail címre szakmai önéletrajz illetve motivációs levél megküldésével lehet. Bérezés megegyezés szerint. További alkalmazási feltétel, hogy az állásra pályázóval szemben ne álljon fenn az ügyvédi tevékenységről szóló 2017. évi LXXVIII.tv. IV. fejezetében meghatározott ügyvédi tevékenység gyakorlását kizáró-és összeférhetetlenségi ok. Jelentkezés benyújtásának határideje: 2020. június 26.napja

  • Feladatok:

    • okiratok szerkesztése (cégiratok, szerződéstervezet, keresetlevél, polgári ügyben előkészítő irat, polgári, közigazgatási, büntető ügyben fellebbezés, büntető ügyben észrevétel, indítvány, közigazgatási ügyben észrevétel)
    • ügyelemelemzés iratok alapján, értékellő-elemző feljegyzés késztése
    • fél képviselőjeként eljáró ügyvéd helyettesítése polgári perben megtartásra kerülő tárgyaláson, védőként vagy sértett illetve magánvádló , pótmagánvádló képviselőjeként eljáró ügyvéd helyettesítése , közigazgatási eljárásban ügyfél képviselőjeként eljáró ügyvéd helyettesítése

  • Elvárások:

    • megbízhatóság, pontosság, áttekintő képesség, absztrakt gondolkodásra , elemzésre való képesség, jó fogalmazó, jó kommunikációs-előadó képesség.
    • felhasználói szintű jogi informatikai ismeretek (jogtár használata)
    • exel-word felhasználói szintű alkalmazása,

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédjelölti gyakorlat,
    • elektronikus ügyintézéshez szükséges alkalmazások használatának ismerete

  • Amit kínálunk:

    • az önálló ügyvédi munka végzéséhez szükséges elméleti ismeretek elsajátításának támogatása míg a gyakorlati tapasztalatok megszerzésének biztosítása.
    • jó munkakörülmények
    • jó technikai feltételek biztosítása a munkavégzéshez.

  • Munkavégzés
    helye:

    Miskolc illetve a feledattól függően változó

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Miskolci székhelyű Ügyvédi Iroda

  • Jelentkezés módja

    az ugyvedjelolt.miskolc@gmail.com címre küldött szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével

  • Határidő

    2020-06-09