Pozíció:közjegyzőhelyettes

    Dr. Visegrádi Ágnes Dombóvár székhelyre kinevezett közjegyző, aki a fenti székhelyen, 2016. év március hónapja óta egyedüli közjegyzőként teljesít szolgálatot.

    Alkalmazásában jelenleg 1 fő teljesít helyettesi feladatokat (hamarosan nyugállományba vonul), 3 fő ügyviteli feladatokat lát el.

    A város vasúton, gépjárművel és busszal is jól megközelíthető, melyhez utazási költségtérítés is biztosított.

    Az iroda családias légkörű (családi ház egy csendes utcában, a városközpontban).

  • Feladatok:

    Közjegyző-helyettesi munkakör teljes állásban történő betöltése a következő ügyszakokban:

    • Hagyatéki
    • Öröklési ügyek
    • Végrendeletek
    • Általános közjegyzői feladatok
    • Fizetési meghagyásos eljárás
    • Európai Fizetési Meghagyás (EU FMH) és végrehajtásával kapcsolatos információk
    • Végrehajtási záradékok
    • Okiratok EU-n belüli végrehajtásához szükséges tanúsítvány
    • Előzetes Bizonyítás,
    • Szakértő kirendelése,
    • Tartozáselismerő nyilatkozatok
    • Ajándékozási-, bérleti szerződések,
    • Házassági (Élettársi) Vagyonjogi Szerződések
    • Sorsolás, árverés, pályázatbontás,
    • Végrendelet
    • Európai öröklési bizonyítvány
    • Közjegyző előtti egyezségi eljárás

  • Elvárások:

    • Komplett jogi szakvizsga,
    • Önálló munkavégzési képesség/Csapatban történő
    • munkavégzésre történő hajlandóság,
    • Jó teherbíró képesség,
    • számítógép alapos ismerete
    • Szakmai elhivatottság,
    • Innovativitás, jogszabályok folyamatos figyelemmel kísérése,
    • Jó kommunikációs készség,

  • Előnyt jelent:

    • Legalább egy idegen nyelv ismerete /társalgási szinten/,
    • Tolna, Somogy, Baranya megyékben történő lakhely

  • Amit kínálunk:

    Állandó szakmai fejlődési lehetőség,
    Kiváló csapat és egyéni munkavégzési lehetőség,
    Munkabér szakmai fejlődéstől függő folyamatos emelése.

  • Munkavégzés
    helye:

    Dombóvár

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Visegrádi Ágnes közjegyző

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Visegrádi Ágnes

  • Cím:

    7200 Dombóvár, Szent Gellért utca 7. szám

  • Telefon:

    30/ 314 5508

  • Fax:

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    az alábbi telefonos, illetve elektronikus elérhetőségeken

  • Határidő

    2020-06-20