Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapesti Ügyvédi Irodánk fiatalos csapatába frissen végző vagy már gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölteket, vagy frissen szakvizsgázott ügyvédeket keresünk ügyvédjelölti-ügyvédi feladatok ellátására. Irodánk ügyfele többek között Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő-beruházó cége, amelynek nemzetközi környezetű teljes működését támogató jogi munkánk segítéshez keressük új kollégánkat. Szakmai feladataink az alábbi jogterületekre terjednek ki:
    • intézményi jellegű ingatlanfejlesztéshez kapcsolódó átvilágítások, adásvételi és M&A tranzakciók

    • projekt finanszírozás
    • ingatlanjog (adásvétel, bérbeadás, üzemeltetés, finanszírozás, stb)
    • holding szintű corporate ügyek kezelése
    • társasági jog
    • követeléskezelés
    • munkajog
    • szellemi alkotások joga
    • kapcsolódó peres eljárások

  • Feladatok:

    • adásvételi, bérleti szerződések készítése, tárgyalása
    • hitel-, zálog-, óvadéki-, kezességi, garancia szerződések készítése
    • vállalkozási-, tervezői szerződések készítése
    • telekalakítási-, építési engedélyezési eljárások
    • társasági jogi dokumentumok, szindikátusi szerződések készítése
    • felszámolási eljárások indítása
    • szerzői jogi kérdések kezelése
    • munkaszerződések készítése, módosítása
    • peres eljárások előkészítése, vitele

  • Elvárások:

    • szakmai elhivatottság
    • pro-aktivitás
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás előny

  • Amit kínálunk:

    Munkatársként hosszú távú lehetőséget kínálunk:

    • számos jogágra kiterjedő szakmai környezetben történő egyedi fejlődés
    • nemzetközi hátterű munkatapasztalat megszerzése
    • közvetlen, felelős, szakmai szempontból támogatott és kontrollát közvetlen munkakapcsolat az ügyfelekkel, üzleti partnerekkel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest belváros

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Fütty Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Fütty Tivadar

  • Cím:

    1013 Budapest, Attila út 12.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal email-ben

  • Határidő

    2020-06-21