Pozíció:adminisztratív

    A KACSUKPATENT Szabadalmi és Védjegy Iroda Kft. munkatársat keres Budapesten a XIII. kerületben, jogi adminisztrátori munkakörbe, heti 20 órában.

  • Feladatok:

    • szabadalmak és védjegyek fenntartásával kapcsolatos ügyintézés,
    • szabadalmi ügyvivők munkájának támogatása,
    • kapcsolattartás magyar és külföldi partnerekkel (angolul),
    • az iroda adminisztratív feladatainak ellátása.

  • Elvárások:

    • legalább középfokú (írásbeli) angol nyelvtudás,
    • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet),
    • nagyfokú precizitás,
    • megbízható, önálló munkavégzés.

  • Előnyt jelent:

    • német vagy francia nyelvtudás,
    • jogi előképzettség nem szükséges, de előny.

  • Amit kínálunk:

    • emberileg barátságos, szakmailag inspiráló környezet,
    • korrekt fizetés
    • rugalmas munkaidő.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest XIII kerület Üteg u. 11a

  • Munkaidő:

    félállás (heti 20 óra)

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    A jelentkezéseket angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal várjuk a info@kacsukpatent.hu e-mail címre.

  • Határidő

    2020-06-06