Pozíció:közjegyzőjelölt, illetve jogi asszisztens

    Budapest II. kerületi közjegyzői iroda közjegyzőjelölti, jogi asszisztensi pozíciók betöltésére okiratszerkesztéssel kapcsolatos feladatok ellátására keres - akár azonnali kezdéssel - elsősorban bankban, ügyvédi vagy közjegyzői irodában szerzett tapasztalattal rendelkező közjegyzőjelöltet, ügyvédjelöltet vagy jogi asszisztenst.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztéssel kapcsolatos feladatok teljes körű intézése
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailen, személyesen
    • közjegyző, közjegyzőhelyettes munkájának maximális támogatása

  • Elvárások:

    • önálló, gyors, precíz munkavégzés
    • megbízhatóság
    • terhelhetőség
    • felelősségtudat
    • polgári anyagi és eljárási jogszabályok ismerete

  • Előnyt jelent:

    • hasonló területen szerzett tapasztalat
    • azonnali munkakezdés

  • Amit kínálunk:

    • modern munkakörnyezet
    • versenyképes fizetés
    • fiatalos, segítőkész csapat

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    a fényképes szakmai önéletrajzokat az allas@budaikozjegyzo.hu email címre várjuk

  • Határidő

    2020-07-15