Pozíció:ügyvéd

    Budapesti ügyvédi irodánkba peres gyakorlattal rendelkező ügyvédet keresünk:

  • Feladatok:

    • nagy értékű peres- és választottbírósági eljárásokban való részvétel

  • Elvárások:

    • legalább cum laude minősítésű jogi diploma
    • gazdasági jog iránti érdeklődés
    • szakmai elhivatottság
    • jó kommunikációs készség
    • terhelhetőség, nagy munkabírás

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodában vagy bíróságon szerzett tapasztalat (ha ilyen van, azt kérjük a jelentkezésben bemutatni)
    • külföldi egyetemi tanulmányok, szakmai gyakorlat
    • LL.M. fokozat

  • Amit kínálunk:

    • nagy jelentőségű hazai- és nemzetközi peres- és választottbírósági eljárásokban való részvétel
    • kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
    • gyakorlati tapasztalatszerzés gazdasági jog területén
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailen magyar- és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz megküldésével

  • Határidő

    2020-09-25