Pozíció:ügyvédjelölt

    Együttműködésben álló két ügyvéd keres ügyvédjelöltet. Az ügyvédek szakmai profiljának egyik fő területe az állandó megbízásokkal érintett szervezetek kiszolgálása, szerződések véleményezése, társasági ügyek, a gazdasági társaságok működésével kapcsolatban felmerülő változatos jogi problémák megoldása, támogatása, a polgár jog és a munkajog, pénzügyi jog területén. A másik támogatandó terület a peres képviselet, ezen belül jellemzően, munkajogi perek, ehhez kapcsolódó kártérítési perek, és banki megbízáshoz kapcsolódó pervitel.

  • Feladatok:

    • Átmeneti időszakot követően a fentebb megjelölt feladatok önálló vitele a jelölt által. Feladatai közé tartozna a szerződés-tervezetek, szabályzatok előkészítése, jogszabályi háttér elemzése és átmeneti időszakot követően önálló tárgyalási jelenlét, beadvány írása.

  • Elvárások:

    • Nagyfokú önállóság
    • Rugalmasság
    • Elsajátított jogi ismerek kreatív felhasználásának készsége

  • Előnyt jelent:

    • Angol nyelv szakmai szintű ismerete
    • Polgári joggal foglalkozó ügyvédi irodában eltöltött gyakorlat vagy ügyvédjelölti munkakörben tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem mellett a gyors szakmai fejlődés valós lehetősége és az önálló feladatvitelhez párosuló rugalmasság.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Pribélyi Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Pribélyi Szilvia

  • Cím:

    1126 Budapest, Németvölgyi út 14/A.

  • Telefon:

    06-209744844

  • Email:

  • Jelentkezés módja

  • Határidő

    2020-09-24