Pozíció:ügyvédjelölt

    Csatlakozz hozzánk, ha érdeklődsz a gazdasági jog iránt, és a szakmai előmeneteledet egy jó kedélyű társaságban képzeled el. Célkitűzésünk startupok és más innovatív vállalkozások, valamint befektetők támogatása a cégalapítástól nagyvállalattá válásig - teljes körű jogi tanácsadás biztosításával. Szakterületeink: társasági jog, M&A, tőkebefektetési jog, szerződések joga, munkajog, és szellemi alkotások joga. E területeken komplex jogi és pénzügyi tanácsadással működünk közre megbízóink üzleti céljainak megvalósításában. Irodánk kiemelt fókusza a tőkebefektetési tranzakciókban történő közreműködés, mind a befektetői, mind pedig céltársasági oldalon.

  • Feladatok:

    • tranzakciós és biztosítéki szerződések előkészítése
    • cégalapítások, módosítások
    • cégjogi képviselet
    • ügyfelekkel kapcsolattartás
    • szakmai anyagok fordítása
    • eljárás bírósági és más hatósági ügyekben
    • jogi állásfoglalások és szakvélemények készítése
    • jogi kockázatok azonosítása, kezelése
    • projektek jogi támogatása, ügyvédek munkájának segítése

  • Elvárások:

    • frissen szerzett jogi diploma vagy max. fél éves ügyvédjelölti tapasztalat
    • ügyfélorientált szemlélet
    • jó kommunikációs képesség
    • motiváltság
    • pontosság, precizitás

  • Előnyt jelent:

    • azonnali kezdés
    • fiatalos, dinamikus csapatba való könnyű beilleszkedés

  • Amit kínálunk:

    • kéthetente pénteken közös reggeli
    • szakmai fejlődés és komplex szemléletmód
    • hosszú távú karrierlehetőség
    • tréningek/továbbképzések

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, XI. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Pintér Attila Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Vári Zsuzsanna

  • Cím:

    1115 Budapest, Keveháza utca 1-3.

  • Telefon:

    0616154383

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    E-mailben, fényképes önéletrajzzal, nettó bérigény megjelölésével

  • Határidő

    2020-10-14