Pozíció:jogász

    2017-ben alakult könyvkiadó és filmgyártó vállalkozás szerzői jogi területen gyakorlott jogászt keres!

  • Feladatok:

    • tanácsadás szerzői jogi kérdésekben
    • szerződések előkészítése
    • jogok követése és nyilvántartása
    • szabályzatok naprakész nyilvántartása
    • beszerzési eljárások lebonyolítása
    • szabályzatok készítése
    • partnerkapcsolat

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség
    • szerzői jogi területen szerzett szakmai tapasztalat
    • polgári jogi szerződések szerkesztése, előkészítése területén szerzett tapasztalat
    • tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    • önálló munkavégzés
    • rugalmas időbeosztás
    • változatos feladatok, sokrétű tapasztalatszerzési lehetőség és szakmai fejlődés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Szakmai önéletrajz és adatkezelési hozzájáruló nyilatkozat egyidejű megküldésével. A jelentkezésben kérjük a bérigény megjelölését.

  • Határidő

    2020-10-16

További információk

  • Megjegyzés:

    A jelentkezők szakmai önéletrajztát kizárólag a https://www.mmakiado.hu/…%C3%A1ra.pdf címen található dokumentum utolsó oldalának (hozzájáruló nyilatkozat) egyidejű megküldésével áll módunkban elfogadni.
    A hozzájáruló nyilatkozat nélkül benyújtott önéletrajzokat a beérkezés napján értékelés nélkül megsemmisítjük.