Pozíció:Közbeszerzési referens

    Cégünk meghatározó résztvevője a hazai közbeszerzési piacnak. Alapítói, mintegy 20 éves tapasztalattal rendelkeznek. A hazai jogi keretek megjelenése óta, elsők közötti minősített szakértői a területnek. Feladataink hatékonyabb ellátása érdekében további munkatársat keresünk

  • Feladatok:

    Közbeszerzési referensként a feladataid:

    • közbeszerzési eljárások teljeskörű, önálló lebonyolítása,
    • a közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó dokumentumok elkészítése,
    • hirdetmények elkészítése és feladása, kezelése az EKR rendszerben,
    • közbeszerzési dokumentumok folyamatba épített- és utóellenőrzése.

  • Elvárások:

    Várjuk jelentkezésed, ha megbízható, precíz, és önálló munkavégzésre képes vagy, továbbá rendelkezel:

    • felsőfokú végzettséggel,
    • közbeszerzési eljárások bonyolítása területén szerzett szakmai tapasztalattal (ajánlatkérői oldal), és/vagy minőségbiztosítási tapasztalattal,
    • Kbt. és kapcsolódó jogszabályok területén naprakész ismerettel,
    • MS Office programok alkalmazásának magas szintű ismeretével,
    • jó fogalmazási és kommunikációs készséggel.

  • Előnyt jelent:

    Előnyt jelent, ha rendelkezel:

    • közbeszerzési referensi és/vagy közbeszerzési szakjogász végzettséggel,
    • felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói bejegyzéssel,
    • az EKR, EHR és MIR rendszerek alkalmazásának ismeretével
    • Európai Uniós támogatási rendszerhez kapcsolódó közbeszerzési jogszabályok és intézményrendszerének ismeretével,
    • 1-3 év közbeszerzési szakmai tapasztalattal.

  • Amit kínálunk:

    Amit kínálunk számodra:

    • határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony, versenyképes fizetés megegyezés szerint,
    • fiatalos, barátságos munkakörnyezet, stabil szervezeti háttér,
    • változatos feladatok, folyamatos fejlődési lehetőség,
    • szakmai fejlődés támogatása (konferenciák, tréningek, etc.)
    • lehetőség további széleskörű szakmai tapasztalatszerzésre.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    TriCSÓK Tanácsadó és Szolgáltató Zrt.

  • Cím:

    1067 Budapest, Teréz krt. 19. III/32

  • Telefon:

    +3613542760

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajzodat, a nettó fizetési igény megjelölésével az allas@tricsok.hu e-mail címre várjuk.

  • Határidő

    2020-11-08