Pozíció:vagyongazdálkodási ügyintéző

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Polgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Irodája keres vagyongazdálkodási ügyintézőt határozatlan időre, azonnali munkába állással.

  • Feladatok:

    • Az Önkormányzat, mint tulajdonos feladatához fűződő ügyekben (ingatlan bérbeadás, értékesítés, egyéb tulajdonosi állásfoglalást igénylő ügyek) válaszlevelek, feljegyzések, szerződések előkészítése
    • Ingatlanok hasznosításával kapcsolatos teljes körű ügyintézés, pályázatok előkészítésében közreműködés
    • Képviselő-testületi, bizottsági előterjesztések szövegezése
    • Társasházi közgyűlésekkel kapcsolatos állásfoglalások előkészítése
    • Kapcsolattartás más irodákkal, hivatalokkal, ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki, közszolgálati, jogi, vagy gazdaságtudományi végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
    • Precíz munkavégzés, csapatmunka, rugalmas gondolkodás
    • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

  • Előnyt jelent:

    • Vagyongazdálkodási területen szerzett tapasztalat vagy,
    • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat.

  • Amit kínálunk:

    • Cafetéria juttatás
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
    • Stabil háttér
    • Barátságos csapat, igényes munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

    Kttv. szerint.

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Pmh.

  • Kapcsolattartó:

    Juhász Katalin

  • Cím:

    1126 Budapest, Böszörményi út 23-25.

  • Telefon:

    224-5900/5196

További információk

  • Megjegyzés:

    A munkakör a döntést követően azonnal betölthető.