Pozíció:ügyvédjelölt

    A magyar és német ügyfelekkel rendelkező irodánk a nemzetközi magánjog és a polgárjog szinte valamennyi területével foglalkozik, ami rendkívül széleskörű tapasztalatszerzést jelent jelöltjeink számára.

  • Feladatok:

    Irodánkban az ügyvédjelöltek valóban érdemi és gyakorlati feladatokat látnak el, többek között:

    • Bírósági beadványok, hivatalos levelek szerkesztése
    • Cégeljárásban okiratok, kérelmek előkészítése
    • Peres eljárásban képviselet
    • Szerződések és egyéb okiratok elkészítése, véleményezése
    • Jogi állásfoglalások készítése, jogi kutatómunka
    • Ügyfelekkel és hatóságokkal való kapcsolattartás

  • Elvárások:

    • Érdeklődés a polgári jog és az EU jog iránt
    • Racionális gondolkodás, céltudatosság

  • Előnyt jelent:

    • Előnyt jelent a német vagy angol nyelvtudás.

  • Amit kínálunk:

    • Szakmai tapasztalatszerzés, tanulási és fejlődési lehetőség a polgárjog valamennyi területén
    • Német nyelvtudás fejlesztésének lehetősége
    • Hosszú távú munkalehetőség

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, I. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Bálint Tünde Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Gyetvai Gréta

  • Cím:

    1012 Budapest, Logodi utca 65.

  • Telefon:

    12120205

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz megküldésével

  • Határidő

    2020-10-29