Pozíció:jogtanácsos

  • Feladatok:

    • az igazgatóság jogi - peres és nem peres - képviselete;
    • gazdasági és egyéb döntések jogi szempontú előkészítése;
    • szerződések, együttműködési megállapodások előkészítése, véleményezése;
    • belső rendelkezések véleményezése, ellenjegyzése;
    • jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése;
    • adatvédelemmel kapcsolatos nyilvántartások, adatszolgáltatások;
    • adatvédelemmel összefüggő döntések előkészítése;
    • közérdekű bejelentések, javaslatok, panaszok kezelése,

  • Elvárások:

    • jogi egyetemi végzettség;
    • jogi szakvizsga;
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (irodai alkalmazások);
    • büntetlen előélet, cselekvőképesség, kifogástalan életvitel ellenőrzés megfelelő minősítése;
    • egészségügyi, pszichikai és fizikai alkalmasság.

  • Előnyt jelent:

    • közszférában szerzett tapasztalat.

  • Amit kínálunk:

    • hivatásos állományú jogviszony;
    • Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (6. melléklet D. besorolási kategória) rendelkezései az irányadók;
    • béren kívüli juttatások (ruhapénz, cafeteria).

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

    Hszt. jogszabály szerint

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Halasi Andrea

  • Telefon:

    +36-20-453-4611

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Elektronikus fényképes önéletrajz.

  • Határidő

    2020-10-30