Pozíció:jogi asszisztens

    Dinamikus és folyamatosan fejlődő irodánk motivált, elhivatott JOGI ASSZISZTENST keres.

    Leendő jogi asszisztensünk feladatai közé tartoznak majd az elektronikus ügyintézési rendszerek (ÁNYK, VIEKR, Takarnet, JÜB, MOKK, E-Papír) használata, a határidők követése és kezelése, a telefonos kapcsolattartás (közjegyzőkkel, végrehajtókkal, hatóságokkal, bíróságokkal), az iratrendezés, valamint az ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának átfogó támogatása.

    Az ideális jelölt önálló munkavégzésre képes, megbízható, precíz és terhelhető, valamint legalább középszinten, de mindenképp társalgási szinten beszél angolul. Előnyt jelent a korábbi gyakorlati tapasztalat és ismeretek, valamint az azonnali munkakezdés.

  • Feladatok:

    • MOKK és VIEKR rendszeren FMH, VH eljárásokkal kapcsolatos dokumentumok beadása;
    • ÁNYK-n beadványok beadása;
    • Takarnet, JÜB lekérdezések;
    • elektronikus cégeljárás;
    • tárgyalási, ügyviteli és egyéb irodai határidők követése és kezelése;
    • kapcsolattartás telefonon közjegyzőkkel, végrehajtókkal, bíróságokkal, hatóságokkal;
    • iratrendszerezés, iratfűzés;
    • ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának segítése.

  • Elvárások:

    • legalább 1 éves ügyvédi irodai gyakorlat;
    • angol nyelv legalább középszintű ismerete;
    • önálló munkavégzés;
    • megbízhatóság;
    • precizitás;
    • terhelhetőség, flexibilitás.

  • Előnyt jelent:

    • e-ügyintézés ismeretek;
    • azonnali munkakezdés.

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem;
    • gyakorlati tapasztalatszerzés;
    • hosszútávú munkavégzési lehetőség változatos feladatokkal;
    • segítőkész csapat.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, V.

  • Munkaidő:

    teljes munkaidő

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz megküldésével a fent megjelölt e-mail címre

  • Határidő

    2020-10-29