Pozíció:ügyvédjelölt

    Polgári joggal, NAV-os ügyekkel, gazdasági joggal, illetve büntetőjoggal foglalkozó irodánkba ügyvédjelöltet keresünk, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • Bírósági, hatósági beadványok, szerződések és egyéb okiratok szerkesztése,
    • Cégügyek teljeskörű vitele,
    • Ügyfelekkel és bíróságokkal, hatóságokkal való kapcsolattartás,
    • Peres- és hatósági képviselet,
    • Jogi kutatómunka.

  • Elvárások:

    • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban,
    • Önálló, precíz munkavégzés,
    • Magabiztos számítógépes ismeretek.

  • Előnyt jelent:

    • Ügyvédi irodában szerzett tapasztalat,
    • Jogosítvány.

  • Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség kitűnő csapatban, barátságos környezetben,
    • Kedvező munkaidő-beosztás,
    • Tanulási és tapasztalatszerzési lehetőség számos jogterületen,
    • Önálló, kreativitást igénylő munkavégzés.

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest II. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Hajdú Sándor Lóránt egyéni ügyvéd

  • Kapcsolattartó:

    Dr. Tamáska Judit

  • Cím:

    1024 Budapest, Lövőház utca 16/A

  • Telefon:

    06203600394

  • Email:

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    E-mailen, fényképes önéletrajz megküldésével

  • Határidő

    2020-10-30

További információk

  • Megjegyzés:

    Kezdő vagy tapasztalattal rendelkező kollégák jelentkezését is várjuk, bérigény megjelöléssel a tamaska.judit@drhajdu.com e-mail címre, fényképes önéletrajz formájában.