Pozíció:végrehajtójelölt, adminisztrátor, jogi asszisztens

    Szigetszentmiklósi önálló bírósági végrehajtó iroda keres végrehajtójelöltet, jogi asszisztenst és adminisztrátort.

  • Feladatok:

    • Beérkező ügyek befogadása, megindítása, postai és elektronikus küldemények feldolgozása, bírósági beterjesztések adminisztratív elemeinek kezelése.

  • Elvárások:

    • Precizitás, terhelhetőség, fejlődőképesség.

  • Előnyt jelent:

    • Végrehajtó irodában szerzett tapasztalat: EVÜR (Egységes Végrehajtói Ügyviteli Rendszer), Viekr (Végrehajtási iratok elektronikus kézbesítési rendszere), ÁNYK (Általános Nyomtatványkitöltő program), Hivatali Kapu ügyintézés ismerete.

  • Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatal, jó hangulatú közösség
    • Rugalmas munkaidő

  • Munkavégzés
    helye:

    Szigetszentmiklós

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Pálfy Végrehajtói Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Pálfy István

  • Cím:

    2310 Szigetszentmiklós, Ifjúság út 16.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Emailben

  • Határidő

    2021-01-27