Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapest belvárosában működő Dr. Gerencsér András Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres, főként friss diplomás jelentkezőket vagy maximum 1 éves szakmai gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Az iroda egyaránt ellátja a polgári jog és a büntető jog területén való képviseletet is. Az iroda vegyes praxisának köszönhetően széles körű szakmai tapasztalatot kínál a munkajog, családi jog, gazdasági jog, ingatlanjog, cégjog és a polgári jog egyéb részein, valamint a büntetőjog területén is. A munkavégzés helyszíne Budapest V. kerület. Fényképes, szakmai önéletrajzokat, és motivációs levelet az iroda@drgerencserandras.hu címre várjuk.

  • Feladatok:

    • beadvány- és okiratszerkesztés
    • szerződések elkészítése, véleményezése
    • képviselet ellátása bírósági, illetve hatósági eljárásokban
    • kapcsolattartás hatóságokkal, bíróságokkal
    • közreműködés peres és nemperes eljárásokban
    • saját autonómia az ügyfelekkel való kapcsolattartásban
    • hatósági eljárások ügyintézése
    • ügyvédi munka segítése

  • Elvárások:

    • precíz, hatékony munkavégzés
    • elhivatottság az ügyvédi pálya iránt
    • logikus, kreatív gondolkodás
    • szorgalmasság, magabiztosság
    • jó kommunikációs - és fogalmazási készség
    • önálló munkavégzés, ugyanakkor „csapatjátékos”
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány
    • angol vagy német nyelv legalább középszintű ismerete

  • Amit kínálunk:

    • hosszú távú együttműködés
    • versenyképes fizetés
    • változatos munkafeladatok
    • komoly szakmai fejlődés
    • igényes, fiatalos munkakörnyezet

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest, V. kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Dr. Gerencsér András Ügyvédi Iroda

  • Cím:

    1055 Budapest, Balassi Bálint utca

  • Telefon:

    06205223514

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    e-mail-ben megküldött fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2021-01-31