Pozíció:ügyvédjelölt

    Budapest 2. kerületi, főként polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda keres pályakezdő ügyvédjelölt kollégát

  • Feladatok:

    • szerződések, bírósági beadványok szerkesztése, előkészítése
    • jogszabálykutatás
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetéseken való részvétel
    • jogi képviselet ellátása peres eljárásokban

  • Elvárások:

    • szorgalom, kitartás, stressztűrő képesség
    • hivatástudat, elhivatottság az ügyvédi szakma iránt
    • precizitás
    • határozott fellépés
    • jó kommunikációs és fogalmazói képesség

  • Előnyt jelent:

    • német vagy angol nyelvtudás, de nem jelentkezési feltétel.
    • B kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • változatos, a polgári-gazdasági jog tág spektrumát felölelő munka
    • folyamatosan bővülő és változatos ügyfélkör
    • tényleges szakmai támogatás a tapasztaltabb kollégák közreműködésével
    • összetartó, dinamikus csapat
    • versenyképes tudás és munkamorál elsajátításának lehetősége
    • szakvizsga megszerzéséhez szükséges releváns szaktudás elsajátítása

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest belváros

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Neizer Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    dr. Neizerné dr. Vajna Viktória

  • Cím:

    1139 Budapest Teve u. 24-28. A ép. III/5

  • Telefon:

    704579230

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezés emailben fényképes önéletrajzzal a iroda@nzrugyved.hu címen

  • Határidő

    2021-03-02