Pozíció:alkalmazott ügyvéd

    A Balsai Ügyvédi Iroda, amely Budapest II. kerületének frekventált területén elhelyezkedő, polgári jogi, gazdasági jogi, munkajogi, adatvédelmi, és médiajogi területen tevékenykedő ügyvédi iroda, teljes munkaidős munkavégzéssel alkalmazott ügyvédet keres, azonnali kezdéssel.

  • Feladatok:

    • az irodavezető ügyvéd munkájának teljeskörű támogatása
    • ügyfelekkel, bíróságokkal, egyéb hatóságokkal történő kapcsolattartás
    • szerződések, beadványok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
    • jogi kutatómunka, feljegyzések, összefoglalók készítése
    • jogi képviselet ellátása peres és nemperes eljárásokban
    • bírósági tárgyalásokon való részvétel

  • Elvárások:

    • jogi szakvizsga
    • önálló munkavégzésre való képesség
    • kiemelkedő precizitás
    • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban is
    • megbízhatóság
    • lojalitás az ügyvédi iroda ügyfelei felé
    • terhelhetőség
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Word, Microsoft Excel)
    • elektronikus kapcsolattartási felületek és jogtárak (ÁNYK, e-papír, Jogkódex), elektronikus aláírás magabiztos kezelése

  • Előnyt jelent:

    • ügyvédi irodánál szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • széleskörű tapasztalatszerzés, változatos ügyvédi feladatok
    • önálló, felelősségteljes munkakör
    • versenyképes fizetés

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest II. kerület

  • Munkaidő:

    teljes munkaidő - határozatlan idejű

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    e-mailben, fényképes önéletrajzzal

  • Határidő

    2021-03-15

További információk

  • Megjegyzés:

    Az önéletrajzban kérem szíveskedjen a fizetési igényét is megjelölni.