Pozíció:ügyvéd

    Munkatársat keresünk
    Ügyvéd
    pozícióba.

    Alapvetően polgári joggal foglalkozó ügyvédi iroda az ügyvédi hivatás iránt elkötelezett, a polgári peres eljárásokban jártas kollégát keres, ügyvédi munkakörbe. Irodánk családias közeget és modern munkakörnyezetet kínál Budapest I. kerületében, a Vár alatt egy új építésű társasházban.
    A munkateher - mint minden ügyvédi irodában - jelentős, cserébe az egyéni igényeket lehetőségeink szerint figyelembe vesszük. Ilyenek lehetnek a például a munkaidővel, munkaszervezéssel kapcsolatos speciális szempontok egyedi kezelése.

  • Feladatok:

    Főbb feladatok, munkák:

    • a munka számottevő hányadát ingatlan adásvételi szerződések teljes körű lebonyolítása teszi ki
    • jogi állásfoglalások, jogi szakvélemények készítése
    • jogszabálykutatás
    • peres és egyéb eljárásokban való részvétel,
    • egyéb szerződések, okiratok szerkesztése,
    • cégeljárásban közreműködés,
    • közvetlen kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • belső nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
    • munkaszervezéssel kapcsolatos feladatok, a gyakornokok,
    • ügyvédjelöltek munkájának
    • irányítása és ellenőrzése

  • Elvárások:

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • MS Office (Word, Excel), Windows, jogtár magas szintű ismerete
    • erős dogmatikai alapok polgári jog területén
    • angol nyelvtudás

  • Előnyt jelent:

    • B kategóriás jogosítvány

  • Amit kínálunk:

    • hosszútávú munkalehetőség
    • munkavégzéshez szükséges infrastruktúra (iroda, számítógép, mobiltelefon, asszisztencia) teljes körű biztosítása
    • rugalmas, kötetlen munkarendhez közelítő munkaidő beosztás
    • fiatalos csapatban történő munkavégzés
    • barátságos, modern irodai munkakörnyezet, saját terasszal és kerttel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest I. Kerület

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet kérünk, fizetési igény megjelölésével a bacsko@bacskougyved.hu email címre.

  • Határidő

    2021-03-10