Pozíció:jogi asszisztens

    Budapesti Ügyvédi Irodánk fiatalos csapata Magyarország meghatározó, értékteremtő ingatlanfejlesztő-beruházó tevékenységet végző vállalatcsoportjának működéséhez kapcsolódó széles körű jogi feladatokat lát el. Az Ügyvédi Irodánk fiatalos csapatába keresünk frissen végző vagy gyakorlattal rendelkező asszisztenst vagy jogi asszisztenst adminisztratív és egyszerűbb jogi feladatok ellátására. Irodánk ügyfele többek között Magyarország egyik legnagyobb ingatlanfejlesztő cége, amelynek nemzetközi környezetű teljes működését támogató jogi munkánk segítéshez keressük új kollégánkat.

  • Feladatok:

    • adásvételi szerződések előkészítése
    • társasági jogi dokumentumok előkészítése --cégbírósági és földhivatali iratok előkészítése

  • Elvárások:

    • elhivatottság
    • nyitottság
    • pro-aktivitás
    • precizitás

  • Előnyt jelent:

    • angol nyelvtudás

  • Amit kínálunk:

    Munkatársként hosszú távú lehetőséget kínálunk:

    • szakmai környezetben történő egyedi fejlődés
    • közvetlen, felelős, szakmai szempontból támogatott és kontrollát közvetlen munkakapcsolat az ügyfelekkel, üzleti partnerekkel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest belváros

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Fütty Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Fütty Tivadar

  • Cím:

    1013 Budapest, Attila út 12.

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajzzal email-ben

  • Határidő

    2021-04-25