Pozíció:közjegyzőjelölt

    Teljes munkaidős közjegyzőjelölti pozícióba keresünk elsősorban friss diplomás, kezdő jogász kollégát.

  • Feladatok:

    • okiratszerkesztés
    • jogi előkészítő munka közjegyzői nemperes eljárásokban
    • fizetési meghagyásos eljárással kapcsolatos feladatok
    • közjegyzői ügyvitel alkalmazása
    • kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • precíz munkavégzés
    • angol nyelvtudás
    • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
    • csapatközpontú hozzáállás

  • Előnyt jelent:

    • spanyol nyelvtudás
    • jogi szakvizsga kezdetéig legalább 2 év van vissza

  • Amit kínálunk:

    • tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
    • a közjegyzői kar tagjaként lehetőségek továbbképzésre, nyelvtanulásra, a közjegyzői életpályára

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    Fényképes önéletrajz megküldése a juhaszgabor@kozjegyzo.hu címre, hozzávetőleges bérigény megjelölésével.

  • Határidő

    2021-04-21

További információk

  • Megjegyzés:

    A jelentkezéseket határidőtől függetlenül folyamatosan fogadjuk, a korábbi jelentkezés előnyt jelenthet.