Pozíció:ügyvéd

    Jelentős ügyfélkörrel rendelkező budapesti ügyvédi iroda szakvizsgázott ügyvédet keres lehetőség szerint azonnali kezdéssel.

    Ügyvédi irodánk keresi új kollégáját, aki – a szakvizsga sikeres letételét követő – néhány éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a polgári és a társasági jog területén. Előnyt jelent a banki finanszírozási ügyletekben és nagyobb tranzakciókban szerzett tapasztalat.

  • Feladatok:

    • szerződések, jogi állásfoglalások, vélemények készítése, véleményezése
    • M&A ügyletek részfeladatainak ellátása (átvilágítások, szerződéses struktúrák kidolgozása, szerződések elkészítése)
    • banki finanszírozási projektben való közreműködés
    • ingatlan-ügyletekben való közreműködés (adásvétel, társasház alapítás)
    • kapcsolattartás ügyfelekkel

  • Elvárások:

    • jogi szakvizsga + 2-3 éves szakmai tapasztalat
    • angol nyelv alapos ismerete (írásban és szóban)
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ÁNYK program és egyéb elektronikus kapcsolattartási felületek ismerete)
    • megbízhatóság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
    • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
    • lényeglátó, praktikus és rendszerező szemlélet
    • jó kommunikációs és fogalmazási készség

  • Előnyt jelent:

    • német nyelvismeret
    • munkajogi tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés
    • fiatalos, barátságos munkakörnyezet a XII. kerületben
    • lehetőség önálló munkavégzésre és egyéni fejlődésre

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajz és motivációs levél magyar és angol nyelven

  • Határidő

    2021-05-09

További információk

  • Megjegyzés:

    Az előre egyeztetett személyes találkozó során egy rövidebb feladatsor elkészítését kérjük, amely alapján tájékozódni tudunk a jelentkező szakmai felkészültségét és nyelvtudását illetően, amely kisebb jogesetek, vagy részfeladatok megoldását jelenti magyar és angol nyelven.