Pozíció:alkalmazott ügyvéd/ügyvédjelölt

    Dr. Wertán Balázs ügyvéd, aki működöm Pomázon

    Keresem új kollégámat rugalmas, gyermek- és családbarát beosztással is.

    Irodám magánszemélyek, kis- és középvállalkozások igényeit elégíti ki.

    Céljaink és működésünk: Igényes és hibátlan szolgáltatás, amit vállalunk, teljesítjük, nem vállaljuk, ami nem vállalható/teljesíthető. Tisztelettel és nagy figyelemmel fogadunk minden ügyfelet és a legjobb megoldásra koncentrálunk. Irodán belül: rugalmas időbeosztás, figyelem és együttműködés, törekvés magas szintű szakmaiságra.

  • Feladatok:

    • Ingatlanjogi és cégjogi szerkesztések, változások átvezetése, külsős kollégáknak munkák kiadása, visszavétele, ellenőrzése;
    • irodai ügyvitel (postázások, nyilvántartások, adatkezelés, jübbölés stb.) szervezése az asszisztens kolléganővel együttműködve, az ő munkájának koordinálása, segítése, ellenőrzése.
    • Kisszámban polgári pereket viszünk, szerkesztések, kutatás végzése, esetenként tárgyalási jelenlét, önállóan is.

  • Elvárások:

    Végzettség:

    • Szakvizsgázott fiatal ügyvéd, esetleg gyakorlattal rendelkező, szakvizsga előtt álló ügyvédjelölt jelentkezését várom.

    A munkakör sikeres betöltéséhez kapcsolódó elvárások:
    • precíz okiratszerkesztés; igényes nyelvhasználat;
    • önálló és gondos munkavégzés, teljes ügyfolyamat figyelemmel kísérése;
    • törekvés a hibák és adminisztratív mulasztások kerülésére;
    • jogszabályok, jogi környezet ellenőrzése; szükség esetén a
    • bírósági gyakorlat felderítése;
    • szakmai érdeklődés, igény a fejlődésre; az új Pp. ismerete;
    • jól követhető ügyvitel fenntartása, fejlesztése;
    • ügyfelek felé forduló, pozitív, ügymegoldó attitűd.

    Szükséges:

    • A fenti körben megszerzett polgári jogi ügyvédi irodai gyakorlat
    • angol nyelvtudás – a munka kisebb részében.

  • Előnyt jelent:

    • Előnyt jelent az ELTÉ-n, Pázmány Péter KE-en, a Szegedi és Pécsi Tudományegyetemen szerzett diploma.

  • Amit kínálunk:

    • együttműködő, családias és barátságos munkahelyi közösség;
    • tisztelet és megbecsülés;
    • megfelelő szakmai irányítás, de önálló munkavégzés;
    • széleskörű tapasztalatszerzés;
    • korrekt munkaidő, munkáltatói rugalmasság.

  • Munkavégzés
    helye:

    Pomáz

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    dr. Wertán Balázs ügyvéd

  • Cím:

    Pomáz, Huszár u. 17.

  • Telefon:

    30/6196-496

  • WWW

  • Jelentkezés módja

    Jelentkezésében
    küldje meg önéletrajzát és belátása szerint motivációs írását.

  • Határidő

    2021-05-13