Pozíció:ügyvédjelölt

    A Rátky és Társa Ügyvédi Iroda ügyvédjelöltet keres. Az immáron 40 főt meghaladó, az energetikai jogi tanácsadás területén meghatározó szereplővé vált irodánk versenyképes juttatást és kiemelt jelentőségű iparági projektekhez való hozzáférést kínál.

  • Feladatok:

    • Szerződések és egyéb okiratok előkészítése, szerkesztése, véleményezése
    • Közreműködés bírósági peres és nemperes eljárásokban, beadványok szerkesztése
    • Jogi kutatómunka és állásfoglalások elkészítése
    • Kapcsolattartás ügyfelekkel
    • Elektronikus cég-és változás bejelentő kérelmek, nyomtatványok kitöltése
    • Bírósági tárgyalásokon való részvétel

  • Elvárások:

    • angol nyelvtudás (további nyelv előny)
    • megbízhatóság
    • precizitás
    • terhelhetőség
    • magabiztos számítógépes ismeretek
    • konstruktív csapatmunka

  • Előnyt jelent:

    • nagyfokú önállóság
    • polgári jog terén szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk:

    • széleskörű tapasztalatszerzés és reputáció-építés az energetikai tanácsadói piacon meghatározó szereplővé vált irodánkban
    • versenyképes feltételek
    • az energiaszektor kiemelt jelentőségű ügyeiben és projektjeiben való részvétel

  • Munkavégzés
    helye:

    Budapest

  • Munkaidő:

    főállás

  • Fizetés:

Kapcsolat

  • Munkáltató, cég:

    Rátky és Társa Ügyvédi Iroda

  • Kapcsolattartó:

    Dr Klinger Dóra

  • Cím:

    1024 Budapest, Ady Endre u. 19.A.

  • Telefon:

    06-1-3363390

  • Email:

  • Jelentkezés módja

    fényképes önéletrajz e-mailben

  • Határidő

    2021-05-27